fbpx

Assort Plastic

Vznik naší kapely se datuje někdy kolem září roku 2007 kdy sme začali zkoušet v naší původní sestavě (bicí, kytara a basa) v obecní stodole vesničky Krtov. Naše původní záměry směřovaly někam ke stylu rock-metal, avšak to se nám moc nevydařilo, postupně sme se snažili hrát rock, což nás drželo, dá se říci téměř do teďka, ale nebudeme předbíhat. Naše základní sestava tedy hrála necelý půl rok, než se knám přidal kytarista Kuba, který s námi odehrál jeden jedinej koncert a to zároveň i první koncert kapely v Hlavňově. Chvíli potom z důvodů časového vytížení z kapely odešel. Byli jsme zase 3… Naše tvorba se ale nezastavila a jeli jsme dál. Zároveň s odchodem Kuby sme se shodou okolností seznámili s naším nynějším kamarádem a zároveň i harmonikářem Ondrou, který naší sestavu doplnil opět do sudého počtu. Posléze jsme se dali na styl hudby nám všem bližší a tím je punk-rock, v kterém hodláme pokračovat i nadále. (Maty)A teď žhavá přítomnost!

Jak si již někteří pozorní z Vás všimli, tak se naše kapela opět rozrostla. Podařilo se nám nadraftovat do našeho kabaretu zpěváka a tanečníka Peťu. Styl tvorby se nemění, jen se občas přidávají nové prvky, např. COUNTRY. Brzy vydáme demo CD a snad se potkáme zas někde na koncertě. (Ondra)

Demo nahrávku jsme vydali roku 2011 v podobě digitálního release a nese hrdý název Zvuky vesnice(Ondra)

Již uplynula delší doba a do naší hudby přibyl saxofon, na který hraje Peťa (počet členů tudíž zůstává stále 5). Oficiální hmatatelnou placatou desku s názvem Akta X jsme pokřtili v dubnu roku 2013 a přejeme mu, ať udělá hodně zábavy. 🙂 (Ondra)

Kolik koncertů že jsme odehráli?? Nebudeme tajit, že přesné číslo je ztraceno v propadlišti dějin, ale na jedné zkoušce jsme se o tom dohadovali a nedohodli se. A tak jsme hned na nejbližším koncertě zahlásili, že je již stodevátý a bylo co slavit. A ono to tak mohlo být, proto to berme jako údaj obecně sdílený a tudíž platný! (Ondra)

A která dobrá duše to dočetla až sem a cokoliv by jí zajímalo (a něco by určitě mělo, když se probrala tímto kronikářským paskvilem), nechť se na nás obrátí a my jí rádi povíme jak tomu bylo, jak tomu bude, jak tomu nebylo (jak tomu nebude vynecháme) a něco si to taky možná vybájíme. Ale to už k šoubyznysu patří. (Ondra)

Vaši třídění Plasťáci