co byste všechno měli vědět?

Praktické informace

Mapa

Doprava

PĚŠKY, NA KOLE

Vaše zdraví potěší nejvíce :). Pro všechny milovníky pěší turistiky jsou souřadnice areálu festivalu zde:

GPS: 49.3018422N, 15.0783992E

VLAKEM, AUTOBUSEM

Všechny dostupné spoje naleznete na Idos. Vzdálenost od vlakového nádraží je 877m a autobusového 297m.

Z Jindřichova Hradce ÚZKOKOLEJKOU

▶ PÁTEK 6.9.

– odjezd z Jindřichova Hradce 16:05
příjezd do Kamenice 16:41

– odjezd z Jindřichova Hradce 18:16
příjezd do Kamenice 18:51

Jízdné: 26,- (zakoupíte ve vlaku), nebo zdarma v rámci předprodeje s dopravou

▶ SOBOTA 7.9.

odjezd z Jindřichova Hradce 12:45
příjezd do Kamenice 13:22

Jízdné: 26,- (zakoupíte ve vlaku), nebo zdarma v rámci předprodeje s dopravou

◀  ZPÁTEČNÍ CESTY

Na zpáteční cestu bude na vlakovém nádraží v Kamenici nad Lipou přistavený motorový vlak s historickou soupravou, který vyjede směrem na Jindřichův Hradec v 0:30.
Jízdenku zakoupíte přímo ve vlaku nebo v předprodeji v kanceláři obchodního oddělení JHMD, a.s. a to každý všední den od 7:00 – 15:00. Cena jízdenky je 40 Kč.

Pro ty, kteří neváhali a zakoupili vstupenky s dopravou v předprodeji, si mohou samostatné jízdenky vyzvednout taktéž v kanceláři JHMD 🛤️🚇.

Pro ty, kteří neváhali a zakoupili vstupenky s dopravou v předprodeji, si mohou jízdenky vyzvednout taktéž v kanceláři JHMD.

Parkoviště

Mapa areálu

Bezpečnostní agentura

Hladký průběh akce zajišťuje profesionální bezpečnostní agentura. Pro Vaši bezpečnost a hlaský průběh akce dbejte, prosím, pokynů pořadatelů.

Identifikační pásky

Každý návštěvník akce obdrží po předložení vstupenky identifikační pásku na zápěstí, který ho opravňuje ke vstupu do areálu s možností kdykoli jej opustit a zase se vrátit. Každý návštěvník je povinen se při vstupu na nádvoří pivovaru  prokázat se bezpečnostní agentuře, popřípadě pořadateli.

Foto a video

Na Pivní Kamenici 2019 je povolen vstup pouze akreditovaným novinářům a fotografům s fotopasem. Jako pořadatelé jsme smluvně vázaní k tomu, že hudební a jiná vystoupení na festivalu nebudou žádným způsobem zaznamenávána profesionální záznamovou technikou. Do areálu tedy není dovoleno vnášet profesionální fotoaparáty, kamery a audio nahrávací zařízení. Povolené budou neprofesionální automatické fotoaparáty, v blízkosti pódií je zakázáno používat fotoaparáty s bleskem. U vchodu i na jiných místech jsou diváci podrobeni kontrole bezpečnostní agenturou, která je povinna nevpustit do areálu žádné osoby s výše uvedenými zařízeními. Posouzení, zda-li dané zařízení patří mezi „profesionální“, náleží výhradně bezpečnostní agentuře, případně pořadateli festivalu.

Každá osoba vstupující na nádvoří pivovaru souhlasí bez dalšího upozornění s bezplatným využitím svého obrazu nebo podobizny jako součásti jakéhokoli obrazového záznamu, přenosu či reprodukce pro komerční a propagační účely v rámci zobrazení celé nebo části akce a v souvislosti s Pivní Kamenicí 2018, pořadatelem a jejich partnery. Kontakt: david.dvorak@pivovar-kamenice.cz

Děti

Pivní Kamenice je určena pro všechny věkové kategorie. Vstup na akci pro děti do výšky 150cm je zdarma a je povolen pouze s doprovodem rodiče. Prosíme o zvýšenou obezřetnost nad Vašimi dětmi. Děkujeme.

Zvířata

Pejskům a jiným zvířátkům není vstup do areálu festivalu povolen. Rozhodnutí pořadatele je z důvodů bezpečnosti a také hluku, který je pro zvířata velmi stresující. Nechte je tedy prosím doma! Děkujeme za pochopení.